مهم ترین اقدامات بعد از عمل بینی گوشتی

مهم ترین اقدامات بعد از جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی یکی از جراحی های زیبایی است که افرادی که بینی گوشتی دارند اقدام به انجام این جراحی بینی می کنند. بعد از جراحی بینی نیاز است که اقداماتی انجام شود. در این مقاله ما مهم ترین اقدامات بعد از عمل بینی گوشتی را به شما یاد آور خواهیم شد.

به مدت یک هفته از تکان دادن بیش از حد سر و صورت خود، خود داری نمایید.
به هنگام خواب از دو بالشت در زیر سر استفاده کنید.
تا سه هفته بعد از عمل بینی از فین کردن بپرهیزید.
بعد از دو الی سه هفته از پایین گرفتن بیش از حد سر اجتناب کنید.
از خورن غذاهای جویدنی بپرهیزید.

از آب کرفس و آب آناناس جهت کاهش تورم استفاده نمایید.
به مدت یک ماه از ورزش و فعالیت های سنگین بپرهیزید.
در هنگام مسواک زدن از مسواک نرم استفاده کنید.
از قرار گرفتن مستقیم در نور آفتاب دوری کنید زیرا باعث تشدید تورم بینی می شود
به مدت یک ماه شنا نکنید.
در سه هفته اول از عینک آفتابی استفاده ننمایید.
از خوردن مایعات با نی بپرهیزید، بهتر است که جهت خوردن مایعات از لیوان استفاده نمایید.

از خوردن غذاهای داغ به مدت یک هفته بپرهیزید.
از خوردن چای و قهوه به مدت یک هفته دوری کنید، زیرا باعث تشدید ورم بینی شما خواهد شد.
غذاهای تند و ادویه دار را به مدت یک الی دو هفته کنار بگذارید زیرا باعث عطسه خواهد شد و اذیت می شوید.
مصرف داروهای خاص و مواد غذایی حساسیت زا را با پزشک خود هماهنگ کنید، سعی کنید در ماه های اول به صورت مرتب نزد پزشک رفته و بینی خود را بررسی نمایید .

جراحی زیبایی بینی یا rhinoplasty به داشتن یک بینی زیبا و خوش فرم کمک می کند . جراح زیبایی با انتخاب بهترین فرم برای بینی طی جراحی بینی تغییرات لازم را ایجاد و معایب ظاهری بینی را رفع می کند .

البته ممکن است بینی به غیر از موارد ظاهری که شامل قوز و برآمدگی ها ی بینی ، انحراف، کجی،بزرگی و… می شود معایب باطنی دیگری مانند پولیپ و گرفتگی نیز داشته باشد . انتخاب جراح به شما کمک می کند که علاوه بر داشتن یک بینی زیبا مشکلات تنفسی تان نیز برطرف شود .
دکتر ابراهیم شهسواری با تجربه ای بی نظیر در زمینه ی جراحی زیبایی بینی ، جراحی سینوس ، جراحی سر و گردن شما را به مطالعه ی این مطلب بسیار مفید در رابطه با جراحی بینی و روش های انتخاب جراح بینی دعوت می نماید .

چطور یک جراح خوب انتخاب کنم ؟

اگر تمایل به جراحی بینی دارید و می خواهید یک جراح حاذق و با تجربه انتخاب کنید، حتما در جلسات مشاوره حضوری شرکت کنید، از پزشک بخواهید تا بینی شما را به دقت معاینه نماید و فرم تقریبی که از جراحی حاصل می شود را بیان نماید. همچنین نمونه کار های وی را به خوبی مشاهده کنیدو از بیماران قبلی و فعلی جراح در رابطه با نحوه جراحی و میزان رضایت مندی آن ها سوال بپرسید .

این اقدامات می تواند نقش به سزایی در آن چه شما تصور می کنید و آن چه واقعیت دارد داشته باشد، به یاد داشته باشید که انتظارات شما از جراحی بینی باید منطقی و واقع گرایانه باشد ( در غیر این صورت نتیجه ی جراحی بینی هر چقدر هم که مثبت و رضایت بخش باشد ، در نهایت برای شما ایجاد نارضایتی خواهد کرد )
در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی زیبایی بینی می توانید با دکتر ابراهیم شهسواری در ارتباط باشید و مشاوره های لازم در این جهت را دریافت نمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 20 =