درمان ریزش موی ارثی

درمان ریزش موی ارثی

کاشت مو به روشFIT

ریزش مو یکی از مشکلاتی می باشد که مردان بسیاری با آن مواجه هستند و به دنبال روشی می باشند که ریزش موی خود را برطرف کنند، امروزه روش های بسیاری مانند لیزرتراپی ، مزوتراپی و کاشت مو مطرح شده است که بطور دائمی مشکل ریزش مو را برطرف می کند .

کاشت مو

مزوتراپی

می توان با استفاده از مزوتراپی تنها در چند جلسه مشکل ریزش مو را برطرف کرد، کمبود مواد مغذی، بر هم خورد تعادل هورمون ها و کاهش گردش خون در سر یکی از علت های شایع ریزش مو می باشد. که با استفاده از مزوتراپی می توان این مشکلات را برطرف کرد و برای رشد مجدد مو، فولیکول های مو را تحریک کرد . در این روش به زیر لایه اپیدرم پوست با استفاده از سوزن های بسیار ظریف موادی تزریق می شود که جلوی ریزش مو را می گیرد .
مزوتراپی یک روش غیر تهاجمی می باشد، سوراخ های ایجاد شده در این روش بسیار سطحی می باشند زیرا در این روش لایه میانی پوست سر مورد هدف قرار می گیرد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با درمان ریزش مو با مزوتراپی می توانید به مقاله مزوتراپی مراجعه نمایید .

لیزرتراپی

با استفاده از لیزر تراپی و تحریک فولیکول موها، روند ریزش مو متوقف می شود و رشد مجدد موها آغاز می شود، لیزرتراپی روشی بدون درد و عارضه می باشد که حدود 30 دقیقه به طول می انجامد و بعد از گذشت 3 ماه می توان نتایج آن را به خوبی مشاهده کرد . در این روش از یک کلاهکی استفاده می شود که لیزر ساطع شده از این کلاهک در عمق پوست های سر نفوذ می کند و با تحریک فولیکول مو و جریان خون از ریزش مو جلوگیری می کند .

کاشت مو

کاشت مو یک روش دائمی برای جلوگیری از ریزش مو و درمان طاسی سر است، در واقع بهترین گزینه برای مشکل طاسی سر کاشت مو می باشد . در کاشت مو موها از ناحیه دهنده مو با استفاده از پانچ های مخصوص یا از طریق جراحی برداشته می شود و در نواحی که طاس سر که نیاز به مو دارد منتقل می شود .
در ابتدا معاینات لازم توسط متخصصین این کلینیک صورت می گیرد تا راه درمان قطعی ریزش مو مشخص شود و بهترین راه حل و درمان انتخاب می شود . تمامی متخصصین  کلینیک کاشت مو  ایران فیت در زمینه مزوتراپی ، لیزر تراپی و کاشت مو باتجربه می باشند و با بکارگیری این روش ها مشکل ریزش مو را بطور دائمی برطرف می نمایند

کاشت مو به روش  FUT

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + سیزده =