انواع جراحی زیبایی شکم

انواع جراحی زیبایی شکم

برای زیبایی شکم جراحی های مختلفی ارائه شده است، بسیاری از روش ها ممکن است برای بیمار مخاطراتی ایجاد نمایند و برخی نیز کاملا بی ضرر خواهند بود، تشخیص نوع جراحی با پزشک جراحتان انجام می شود، پیشنهاد می شود برای این منظور به مشورت ارائه شده توسط پزشک احترام گذاشته و طبق نظر وی جراحی لازم را انجام دهید.

اگر کاندید مناسبی برای جراحی شکم هستید و یا میخواهید لاغری با لیپوماتیک را تجربه کنید باید بدانید که افرادی که سیگاری هستند باید یک ماه قبل از جرحی حتما سیگار کشیدن را ترک نمایند اگر این کار برایتان دشوار است سعی کنید مقدار سیگار مصرفی را به صورت چشمگیری کاهش دهید، اگر تصمیم به حاملگی دارید ، باید بعد از حاملگی این کار را انجام دهید.

جراحی شکم با ابدومینوپلاستی

جراحی شکم نسبت به سن و میزان چربی موجود در اطراف ناف بستگی دارد، پزشک جراح با معاینه شما می تواند بهترین روش را برای زیبا سازی این ناحیه به کار بگیرد.

انواع جراحی زیبایی شکم

جراحی شکم به روش های مختلفی ارائه می شود که می تواند در بسیاری از موارد مفید و موثر واقع شود و اندامی ایده ال و زیبا به فرد اهدا نماید .

در حال حاضر جراحی شکم به 4 روش ارائه می شود :

– جراحی پلاستیک شکم ابدومینوپلاستی (تامی تاک)

– جراحی لیپولیزر(خارج کردن چربی زیر پوستی)

-جراحی شکم با لیپوماتیک

– یا ترکیب این چند روشجراحی شکم

جراحی ابدومینوپلاستی که می تواند بخش عظیمی از شکم و پهلوها را از بین ببرد و یک شکم صاف و زیبا به بیماران تحویل دهد، این جراحی با برش پوست های شل شده و از بین بردن چربی های سفت شده انجام میشود و در انتها نیز مقادیر باقی مانده از پوست و چربی ها به زیر شکم بخیه می شوند در این حالت نیاز است تا یک جای بخیه جدید برای بیمار ایجاد شود زیرا پوست های شکم قبلی در این روش به طور کامل از بین می روند و از پوست های قسمت بالای شکم برای شکم جدید بیمار استفاده می شود .

در روش لاغری با لیپوماتیک نیز چربی ها با استفاده از یک میله ی فلزی از بدن خارج می شود، تنها تفاوت روش لیپوماتیک با لیپولیزر این مورد است که در لاغری با لیپوماتیک می توان چربی های تخلیه شده را به اندام های دیگر بدن منتقل نمود.

منبع: سایت دکتر محمدیان

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 17 =